2019 Registered Attendees

First Name Last Name Company Name
Allie Abbott DPR Construction
Franci Alberding Advanced Exercise
Alison Andersen Spectrum Engineers
Brian Andersen BMA Architecture
Tasha Anderson AZBEX
Vicky Aviles Western Technologies
Shirley Baker FCI Constructors
Lisa Barnard BASF Construction Chemicals
Tracy Beian-Kirk The Davis Experience
Mike Bontrager AP Construction
Adam Brill Abacus Project Management
David Buddle Border States Electric
Jim Campbell Kitchell CEM
Joel Canchola GCON, Inc
Scott Chamberlain Tri Star Industrial
Jennifer Cheap-Overall Grace Steel and Fabrication LLC
Lea Cheshareck Southland Industries
Jonathan Cochran Ei Companies
Thomas Cochran Ei Companies
Fernando Cornejo American Patriot Construction
Ashley Cracraft-Dykstra Kinney Construction Services, Inc. (KCS)
David Crawford Data Link Technology Services
Vince Di Bella Adaptive Architects, Inc.
Michael DiMino Tri Star Industrial
Byron Dixon Gannett Fleming, Inc.
Keli Dobberstein Hunter Contracting, Inc.
Bryan Dunn W.E. O’Neil Construction Co. of AZ
Garren Echols Sundt Construction
Randy Eskelson Shuff Steel Management Co SW
Monica Farrell Sletten Companies
Catherine Frendahl Sigma Contracting
Rich Gohl Sundt Construction
Patrick Graham PlanGrid
Annemarie Haenfler ACS Services LLC
Carol Hagen Hagen Business Systems Inc
Colee Haisten Holder Construction
Mike Hare Border Corp
Ashley Hatley Comfort Systems USA Southwest
Bill Headley Holder Construction
Marty Hedlund Sundt Construction
Ashley Hoffman Layton Construction
Dean Howard Rosendin Electric
Stacey Huld Goodmans Interior Structures
Christine Hunter AZBEX
Brian Ianello Tri Star Industrial
Jason Kahn Rummel Construction, Inc.
Marcene Kandra Cuningham Group Architecture
Valerie Kelly Kitchell Contractors
Scott Kirchhofer Achen-Gardner Construction, LLC
Evan Kirk Graybar
Lynette Klein W.E. O’Neil Construction Co. of AZ
Yvonne Koehler PK Associates Consulting Structural Engineers
Ryan Konst Schaefer
Stacey Kranz Herman Miller
Bill Kurtz RKAA Architects, Inc.
Kent Lane ADOT
Rich Lemon Smalley and Company
Luigi Leone Gannett Fleming, Inc.
Justin Lingenfelter PlanGrid
Margie Luster Caruso Turley Scott Structural Engineers
Tucker Macon Sundt Construction
Scott Macpherson Rider Levett Bucknall
Debra Margraf Arizona Chapter NECA
Lenore Markstein SCS Engineers, Inc.
Grenee Martacho Concord General Contracting
Rusty Martin Graycor
Kirk McClure Kitchell Contractors
Kari McCormick Aarowhead Builders
James McFadzen Border States Electric
Lisa McFate Wilson Electric Services Corp
Patrick McGarry Hill International
Ampy McIntyre TankGirl Marketing
Kristen Miraglia AZBEX
Jesse Mireles American Patriot Construction
Loren Morris TMCx Solutions
Rebekah Morris AZBEX
Kali Mota winslow+partners
Amanda Murray AZBEX
Justin Naber L Keeley Construction
Suzanne Nelson Spectrum Engineers
Joe Nichter Comfort Systems USA Southwest
Don Ohle Partner Engineering & Science, Inc.
Debbie Parkins Western Technologies
Lya Parrish AZBEX
Nikki Pascascio Cuningham Group Architecture
Kathryn Peacock Partner Engineering & Science, Inc.
Alisa Petterson Adaptive Architects, Inc.
Sarah Philippe Sundt Construction
Jodi Powers LSW Engineers
Rachel Pratt AZBEX
Gregory Prentice Resec┼Ź Insurance Advisors, LLC
Debbie Retterer Coreslab
Chuck Reynolds Terracon
Phil Richardson Coreslab structures
Jaimee Robinson Gannett Fleming, Inc.
Dawn Rogers PK Associates Consulting Structural Engineers
Tommy Roof W.E. O’Neil Construction Co. of AZ
Jed Rose Border Corp
Michelle Rousseau Gilbane Building Company
Roger Rowley Hunter Contracting, Inc.
Bruce Russo Vanir Construction Management
Brian Scherer Bell Steel
Lisa Simons VBFA Consulting Engineers
Gabe Smith Kinney Construction Services, Inc. (KCS)
Sheila Smith Arrington Watkins Architects
Susan Smith Rummel Construction, Inc.
Kevin Somerville Buesing
Steve Spears Coreslab Structures
Matthew Spencer Solutions AEC
Bob Stanley Gannett Fleming, Inc.
Ben Stone CalPortland Company
Craig Streit Western Ground Improvement
Rick Sugg Bell Steel
Scott Sumners Rider Levett Bucknall
Jacey Sutton Rural Electric, Inc.
Sue Sylvester Caruso Construction
Truedicia Taylor Elontec LLC
Janelle Thomas DPR Construction
Marci Utakis Rider Levett Bucknall
Josh Vigh Ei Companies
Brooke Vink Wood/Patel Civil Engineers
Keith Waldrup Wilson Electric Services Corp
Joe Wall Commonwealth Electric Co.
Shani Wallis Contractors Capital Solutions
Alf Wold Alpha Geotechnical & Materials, Inc.
Kevin Woudenberg Alpha Geotechnical & Materials, Inc.
Ken Wright Contractors Capital Solutions
Reagan Wright DPR Construction
Tony Zamberlan Gannett Fleming, Inc.